پوشاک خانواده

پوشاک خانواده - استخدام

استخدام نیروی کار - استخدام پوشاک خانواده - استخدام یالیت - جدب نیروی کار - کار - کار در یالیت - برنامه نویس - کارمند فروش - تحلیلگر - مدیر فروشگاه - فرصت های شغلی - ارسال رزومه کسب شغل - شغل - کار در یالیت - بابل - ساری - قائمشهر - بابلسر - کار در بابل - جذب نیرو در بابل - شغل دلخواه - پشرفت شغلی - جذب نیرو بابل - جذب نیرو بابلسر - جذب نیرو ساری - جذب نیرو قائمشهر - استخدام بابلسر - استخدام مازندران - جذب مازندران - نیروی کار جوان - استخدام در مازندران استخدامی یالیت در بابلسر - پوشاک خانواده - استخدام ساری - استخدام قائمشهر - استخدام ساری - استخدام دریاکنار - سایت یالیت ساری - سایت یالیت - استخدام یالیت - یالیت دریاکنار - ثبت نام یالیت - پوشاک خانواده یالیت بابل - استخدام یالیت بابل -

من می توانم ...

خیلی از آدم‌ها هستند که به شما می گویند :
" نمی توانی ! "
کاری که باید انجام دهید این است که برگردید و بگویید :
" حالا تماشا کن ... "


ما تمام توان و تخصص خود را در ایجاد فروشگاهی با کالاهای جذاب بکار‌ برده‌ایم و اکنون به دنبال افرادی هستیم که با اشتیاق بالا و شخصیت متناسب، به‌عنوان کارمندان فروش به مشتریان خدمات رسانی کنند.


در هر بخشی از فروشگاه که مشغول به کار شوید، توانایی شما در برانگیختن احساس مشتری و اعتماد‌ به‌ نفس‌ تان در برقراری ارتباط همه چیز را تغییر می‌دهد.


ما با اشتیاق فراوان و در خانواده‌ای پر نشاط و فعال در حال ارائه پوشاک و خدمات به مشتریانمان هستیم. در این راه به ما بپیوندید زیرا با هم می‌توانیم حرفه‌ای ‌رین و جذاب‌ترین فروشگاه‌ها را ایجاد کنیم.

انباردار
(بابلسر)

کد شغل : RTL-1455-0077

گروه شغلی : پرسنل فروشگاه

بخش شغلی : فروشگاه ها

 • محل جغرافیایی خدمت توسط سازمان تعیین می‌گردد و شما باید آمادگی همکاری در تمامی گستره جغرافیایی شغل مورد نظر را داشته باشید.


محل جغرافیایی خدمت توسط سازمان تعیین می‌گردد و شما باید آمادگی همکاری در تمامی گستره جغرافیایی شغل مورد نظر را داشته باشید.

شرح شغل

ما زمان، تلاش، اشتیاق و توجه فراوانی را صرف انتخاب بهترین محصولات برای مشتریان‌مان کرده‌ایم و کارشما این است که آنها را تحویل بگیرید، انبار کنید و هر زمان که نیاز شد به مکان مناسب آن در سالن فروش ببرید .

اکثر اوقات شما در انبار فروشگاه مشغول به دریافت، بررسی و مرتب‌سازی محصولاتی هستید که تازه به دستتان رسیده است. شما آنها را به سریعترین شکل ممکن و بهترین نحو در انبار کالا ذخیره خواهید نمود. به دنبال کالاهای معیوب یا مفقود هستید.

شما در سالن فروش هم نقشی برای انجام دارید. آوردن کالاها از انبار و چیدمان آن‌ها به بهترین و جذاب‌ترین شکل در مکان درست بر عهده‌ی شماست. همچنین در اوقات شلوغی فروشگاه ممکن است به کمک شما در سالن فروش به عنوان کارمند فروش یا صندوق و ... نیاز باشد.

شما در این کار نیاز به نگاه ریز‌بین، توجه به جزئیات و توانایی در برنامه‌ریزی و سازماندهی سطح بالایی دارید. همچنین نیاز به بلند کردن اجسام و اجناس سنگین هم وجود دارد.

شرایط احراز

 • ترجیحاً داشتن سابقه کاری مرتبط با فروشگاه پوشاک (‌الزامی نیست‌).
 • قدرت بالا در برقراری ارتباط با مشتریان و دیگر پرسنل فروشگاه.
 • اشتیاق به پوشاک و محصولات.
 • داشتن آگاهی از آنچه که ما در فروشگاه‌هایمان به‌فروش می‌رسانیم.
 • داشتن حس قوی از آنچه که مشتری می‌خواهد.
 • داشتن مدرک تحصیلی کاردانی و کارشناسی دارای اولویت می‌باشند.
 • توانایی جسمانی برای ایستادن و راه رفتن در طول مدت کار، بلند کردن اجسام سنگین و آمادگی جسمانی از لحاظ خمیدن و کشیده شدن.
 • مهارت بالا در کار با کامپیوتر، MS Office و نرم‌افزارهای مورد استفاده در فروشگاه.
 • آمادگی کار در یک شیفت کاری منعطف، بسته به نیاز که ممکن است شامل حضور در روزهای تعطیل، آخر هفته‌ها و ساعات خارج از شیفت کاری فروشگاه باشد.

توضیحات


 • داشتن کارت پایان خدمت یا معافیت دائم برای آقایان الزامی است.
 • امکان همکاری با افرادی که در حین تحصیل هستند در حال حاضر وجود ندارد.
 • شغل مورد نظر به‌صورت تمام وقت و همکاری بلند مدت دائمی ارئه شده است.