پوشاک خانواده

پوشاک خانواده - استخدام

استخدام نیروی کار - استخدام پوشاک خانواده - استخدام یالیت - جدب نیروی کار - کار - کار در یالیت - برنامه نویس - کارمند فروش - تحلیلگر - مدیر فروشگاه - فرصت های شغلی - ارسال رزومه کسب شغل - شغل - کار در یالیت - بابل - ساری - قائمشهر - بابلسر - کار در بابل - جذب نیرو در بابل - شغل دلخواه - پشرفت شغلی - جذب نیرو بابل - جذب نیرو بابلسر - جذب نیرو ساری - جذب نیرو قائمشهر - استخدام بابلسر - استخدام مازندران - جذب مازندران - نیروی کار جوان - استخدام در مازندران استخدامی یالیت در بابلسر - پوشاک خانواده - استخدام ساری - استخدام قائمشهر - استخدام ساری - استخدام دریاکنار - سایت یالیت ساری - سایت یالیت - استخدام یالیت - یالیت دریاکنار - ثبت نام یالیت - پوشاک خانواده یالیت بابل - استخدام یالیت بابل -

در یک نگاه

ما مجموعه‌ای فعال در صنعت پوشاک هستیم که قصد داریم با ترکیب صنعت و فناوری روز، بهترین راه را برای عرضه گسترده و متنوع پوشاک به مشتریانمان انتخاب کنیم. این دیـدگاه به مـا الـهام می‌دهد که با نوآوری و خلاقیت، فروشگاه‌هایی بسازیم که خدماتی متفاوت و منحصر به فرد عرضه می‌کند.
این مسئولیت و اشتیاق ماست.

پیشینه فعالیت های ما به سال ۱۳۷۷ باز می‌گردد که با توزیع عمده پوشاک آغاز شد. همچنین اولین فروشگاه ما در سال ۱۳۸۴ افتتاح گردید. در ادامه مسیر ما فروشگاه‌هایمان را توسعه دادیم و با تشکیل تیم‌های مختلف به پشتیبانی حرفه‌ای آنها پرداختیم. ما مرز‌های خود را تا ساخت و راه‌اندازی ۷ شعبه در شهر‌های بابل ،قائمشهر، ساری و بابلسر و همچنین ۲ مرکز اداری و پشتیبانی، گسترش داده‌ایم.
ما همواره معتقدیم که تنها موفقیت در کسب و کار مهم نیست، بلکه مسئولیت‌پذیری در کسب رضایت مشتریان و پیشرفت کارکنان نیز اهمیت دارد. ما به آیند‌ه‌ای بهتر برای صنعت پوشاک باور داریم و با گام‌های محکم و استوار این آینده را رقم خواهیم زد.

محصولات ما

نقطه عطف فروشگاه‌های ما محصولات بسیار متنوع آن است که در برگیرنده طیف وسیعی از سلیقه‌ها و سبک‌ها می‌باشد. ما فرآیند‌هایی خلق کرده‌ایم که میزان تمایل و علاقه‌مندی مشتری را برای هر یک از محصولات بررسی می‌کند و به ما این امکان را می‌دهد که پوشاکی منطبق با نیـازهایشان در فروشگاه‌هایمان ارائه کنیم.

دفتر مرکزی

دفتر مرکزی پشت صحنه فروشگاه‌های ماست. ما در این قسمت با حجم وسیعی از عملیات، فرآیندها و تکنولوژی‌های پیشرفته به پشتیبابی تخصصی از فروشگاه‌هایمان می‌پردازیم.
در دفتر مرکزی تیم‌های مختلفی از جمله خرید، فناوری‌ اطلاعات، مالی، منابع انسانی، فروش و ... هر روز در تلاش هستند تا بتوانند تجربه خرید شما را لذت‌‌بخش‌تر و جذاب‌‌تر کنند.

کارمندان

کار کردن در پوشاک خانواده چیزی بسیار فراتر از کار در یک فروشگاه پوشاک است. ما سعی کرده‌ایم درگیر حال تمامی افرادمان باشیم و به آنها گوش فرا دهیم. ما همواره معتقدیم که موفقیت در کسب و کار، بدون پیشرفت کارکنان ممکن نمی‌باشد. اینجا احساس صمیمیت و تعلق‌خاطر با رفتار حرفه‌ای ترکیب شده و فضایی شاداب و رو به پیشرفت ساخته است.