پوشاک خانواده

پوشاک خانواده - استخدام

استخدام نیروی کار - استخدام پوشاک خانواده - استخدام یالیت - جدب نیروی کار - کار - کار در یالیت - برنامه نویس - کارمند فروش - تحلیلگر - مدیر فروشگاه - فرصت های شغلی - ارسال رزومه کسب شغل - شغل - کار در یالیت - بابل - ساری - قائمشهر - بابلسر - کار در بابل - جذب نیرو در بابل - شغل دلخواه - پشرفت شغلی - جذب نیرو بابل - جذب نیرو بابلسر - جذب نیرو ساری - جذب نیرو قائمشهر - استخدام بابلسر - استخدام مازندران - جذب مازندران - نیروی کار جوان - استخدام در مازندران استخدامی یالیت در بابلسر - پوشاک خانواده - استخدام ساری - استخدام قائمشهر - استخدام ساری - استخدام دریاکنار - سایت یالیت ساری - سایت یالیت - استخدام یالیت - یالیت دریاکنار - ثبت نام یالیت - پوشاک خانواده یالیت بابل - استخدام یالیت بابل -

چرا به ما بپیوندید؟

پیوستن به پوشاک خانواده چیزی بسیار فراتر از کار در یک فروشگاه پوشاک است. از آنجایی که تمایل شدیدی به بهترین بودن داریم این را هم می‌خواهیم که شما هم در بهترین وضعیت خود باشید.

اینجا احساس صمیمیت و تعلق خاطر با رفتار حرفه‌ای ترکیب شده است. ما سعی کرده ایم درگیر حال تمامی افرادمان باشیم و به آنها گوش فرا دهیم. از آنجایی که تمایل شدیدی به بهترین بودن داریم این را هم می‌خواهیم که شما هم در بهترین وضعیت خود باشید. این یعنی پیشرفت و توسعه همه ما با هم. اگر آماده‌اید تا نقش خود را در مجموعه پوشاک خانواده ایفا کنید شما هم از مزایا و پاداش‌های آن بهره مند خواهید شد. از حقوق و مزایای قابل رقابت گرفته تا امکانات رفاهی و شرایط منعطف کاری برحسب امکان.

می‌خواهیم به شما نشان دهیم که چگونه و به چه میزان سعی در بهترین بودن داریم و اینکه چقدر مشتاق هستیم که در این راه شما نیز همراه ما باشید.

 • نگاه کلی مجموعه

  ما از ابتدا تنها به دنبال ارائه بهترین خدمات به مشتریانمان بوده‌ایم و می‌خواهیم به اندازه خودمان متمایز بیندیشیم و متمایز عمل کنیم. اکنون ما بعنوان مجموعه‌ای فعال در زمینه تهیه و توزیع پوشاک با داشتن 6 شعبه فروشگاهی مشغول به کار هستیم. همچنین قصد داریم با رعایت نکات زیر، شعب خود را گسترش دهیم، طراحی و تولید پوشاک را داشته‌باشیم و فروشگاه‌های اینترنتی خود را نیز پیاده‌سازی کنیم.

  • الهام‌گیری: با پیاده‌سازی ایده‌های جدید، مشتریانمان را به وجد می‌آوریم و جسارت بیشتری به افرادمان می‌دهیم.
  • خلاقیت و نوآوری : تمرکز بر بهبود مستمر، پیشرفت و تشویق روحیه آزمودن و تجربه کردن.
  • کمالگرایی : انجام دادن کار درست بجای کار آسان، اعتماد‌سازی و تقویت نام مجموعه.
  • در تماس بودن : با حضور در فروشگاه‌ها و گرفتن بازخورد از نحوه استقبال مشتریان همیشه به سمتی خواهیم رفت که آنها می‌پسندند.
 • فرصت‌های برابر

  راهی که ما دنبال می‌کنیم سرشار از تنوع درکارکنان از لحاظ، فرهنگ، نژاد، ملیت، توانایی، استعداد و ... است. ما در پوشاک خانواده متعهد به ارائه فرصت‌های برابر برای تمامی افراد هستیم و تمامی تلاشمان را بکار می‌بندیم تا مطمئن شویم که کسی از چیزی محروم نمانده باشد.

  • همه تصمیماتی که ما می‌گیریم، هدفمند و عاری از هرگونه تعصب و تبعیض و تنها مبتنی بر شاخص‌های فردی و معیار‌های کاری است.
  • به همه افراد مجموعه در راستای رشد، توسعه و رسیدن به حداکثر توانمندی‌هایشان کمک کرده و بر روی آینده آنها سرمایه‌گذاری می‌کنیم.
  • به خلاقیت و ابتکار بهای فراوانی می‌دهیم و برای اینکه آنها را در شما شناسایی کنیم و رشد دهیم اهمیت بسیاری قائل هستیم.
  • ما محیطی به دور از تبعیض، آزار و اذیت، تمسخر و ... ارائه می‌کنیم.
 • پاداش و مزایا

  ما در پوشاک خانواده بر این باوریم که همه کارکنان مجموعه باید پاداش و مزایای خوبی دریافت کنند. بنابر‌این زمانی که شما به پوشاک خانواده می‌پیوندید به مزایای جذاب و فوق‌العاده‌ای دسترسی خواهید داشت که از لحاظ جذب، انگیزش، و حفظ بهتربن افراد اثبات شده است. ما همواره جزئیات پاداش و مزایا را مورد بازنگری قرار می‌دهیم تا مطمئن شویم شامل همه چیزهای لازم باشد. مزایایی که شما در حال حاضر می‌توانید از آن بهره‌مند شوید شامل موارد زیر است:

  • حقوق ماهانه : ما بطور معمول حقوق پرداختی مان را در برابر شرکت ‌های دیگر بررسی می‌کنیم تا مطمئن شویم که مبلغ رقابتی و مناسبی را رعایت می‌کنیم. ما همچنین حقوق پایه شما را هر سال بررسی کرده و پاداشی مبنی بر عملکرد فوق‌العاده ارائه می‌کنیم تا تلاش‌های فردی و جداگانه را نیز درنظر گرفته باشیم.
  • اضافات حقوق : ما همه موارد قانونی مربوط به اضافات حقوق پرداختی را رعایت کرده و همچنین پا را فراتر از آن هم گذاشته ایم. این موارد شامل سنوات، حق مسکن، بن، حق عائله‌مندی، حق مدرک، حق مسئولیت، عیدی و هدیه سال نو می‌شود.
  • پرداختی فوق‌العاده : هر زمان که رشد مالی چشمگیری در مجموعه حاصل شود، ما می‌خواهیم که شما نیز این مزیت را احساس کنید. بنابر‌این تعدادی از اینگونه پرداخت‌ها وجود دارد که بر اساس صلاح دید به کارکنان پرداخت می‌شود تا به ما در رسیدن به اهداف‌مان یاری رساند.
  • مرخصی و تعطیلات : شما طبق قانون حق استفاده از 26 روز مرخصی افزون بر تعطیلات رسمی را در طول سال خواهید داشت و بدیهی است که اگر در این روز‌ها مشغول کار شوید با نرخ فوق‌العاده مربوط به تعطیل‌کاری با شما حساب خواهد شد.
  • بیمه و بازنشستگی : از اولین روزی که وارد مجموعه پوشاک خانواده شوید تحت پوشش بیمه تامین اجتماعی قرار خواهید گرفت تا بتوانید از مزایای درمانی و بازنشستگی آن بهره‌مند شوید. همچنین شما در صورت تمایل می‌توانید از بیمه تکمیلی مجموعه نیز استفاده کنید و خود و افراد تحت سرپرستی‌تان را تحت پوشش آن قرار دهید.
  • سلامت و تندرستی : ما حداکثر تلاش‌مان را انجام می‌دهیم تا محیطی ایمن و روح انگیز را برای شما فراهم کنیم. از این رو امکاناتی جهت رسیدگی به وضعیت تغذیه جسمی و روحی شما فراهم آورده‌ایم تا سلامت، تندرستی و شادابی را برای شما به ارمغان بیاورد.

  همچنین با در نظر گرفتن تمامی موارد یاد شده، کماکان بر این باور هستیم که بهبودهای فراوانی در این راه می‌تواند صورت بگیرد و خود را در سرآغاز این راه بی‌پایان می‌بینیم.

 • آموزش و توسعه

  برای بهبود اعتماد‌بنفس‌تان در محیط کار و همچنین تجهیز شما به تمامی مهارت‌هایی که به آن نیازمند هستید، ما برنامه آموزشی بسیار خوبی را برای شما تدارک دیده‌ایم. نقش شما یا تمایلاتتان هر چه که باشد ما برنامه تمرینی مناسب را برای پاسخگویی به نیازهایتان ارائه می‌کنیم تا پشتیبانی کاملی در راستای انجام کارتان داشته باشید. بنابر این هرچقدر که شما بخواهید پیش بروید ما در تمام طول مسیر همراه‌تان خواهیم بود.

  علاوه بر تمرینات یاد شده، ما یک برنامه مقدماتی برای کلیه افرادی که تازه به جمع ما وارد می‌شوند داریم. این دوره آموزشی بین یک الی دو هفته زمان می‌برد که به میزان تجربه شما بستگی دارد و همچنین یک دید کلی از کسب و کار مجموعه ما را به همراه هر آنچه که برای اشتیاق، هیجان و الهام گرفتن درباره شغل خودتان نیاز دارید را به شما می‌دهد. برای کسب اطلاعات بیشتر درباره آموزش و توسعه شغلی اینجا کلیک کنید.