پوشاک خانواده

پوشاک خانواده - استخدام

استخدام نیروی کار - استخدام پوشاک خانواده - استخدام یالیت - جدب نیروی کار - کار - کار در یالیت - برنامه نویس - کارمند فروش - تحلیلگر - مدیر فروشگاه - فرصت های شغلی - ارسال رزومه کسب شغل - شغل - کار در یالیت - بابل - ساری - قائمشهر - بابلسر - کار در بابل - جذب نیرو در بابل - شغل دلخواه - پشرفت شغلی - جذب نیرو بابل - جذب نیرو بابلسر - جذب نیرو ساری - جذب نیرو قائمشهر - استخدام بابلسر - استخدام مازندران - جذب مازندران - نیروی کار جوان - استخدام در مازندران استخدامی یالیت در بابلسر - پوشاک خانواده - استخدام ساری - استخدام قائمشهر - استخدام ساری - استخدام دریاکنار - سایت یالیت ساری - سایت یالیت - استخدام یالیت - یالیت دریاکنار - ثبت نام یالیت - پوشاک خانواده یالیت بابل - استخدام یالیت بابل -

فروشگاه ها

محتوای این قسمت درحال آماده سازی می باشد.

ساختن فروشگاه‌هایی منحصر به فرد، حرفه‌ای و جذاب چیزی است که ما را به جلو می‌راند. به همین خاطر ما به دنبال افرادی هستیم که پشتکار بالایی دارند و در کنار مهارت و تخصص به کارشان عشق می‌ورزند. به دنیای پویا و الهام‌بخش فروشگاه‌های ما وارد شده و با گستره وسیعی از فرصت‌های شغلی، از کارمند فروش گرفته تا خدمات، چیدمان و مدیریت روبرو شوید. زمانیکه شما به ما بپیوندید اتفاقات خوشایند بیشتری در راه خواهد بود.

به تیم بزرگ فروشگاه‌های ما بپیوندید و با مهارت‌های خود تجربه‌ای منحصر به فرد و جذاب برای خودتان و مشتریانمان ایجاد کنید.

  • پرسنل فروشگاه

  • خدمات فروشگاه

  • مدیریت فروشگاه

دفتر مرکزی

محتوای این قسمت درحال آماده سازی می باشد.

اینجا جایی است که همه چیز شروع می‌شود. ایده‌ها، ابتکارات، طرح‌ها، استراتژی و چشم‌انداز. ما در اینجا در حال ایده‌پردازی و خلق فرآیندهایی هستیم که روز به روز ما را بزرگتر و بهتر می‌کند. اگر شما خود را فردی خلاق و سخت‌کوش می‌بینید که دارای قدرت تحلیل و سازماندهی بالایی می‌باشد، پس اینجا جای شماست.

به ما بپیوندید و ما را در شکل دادن آینده این سازمان یاری کنید.

  • فناوری اطلاعات

پشتیبانی و لجستیک

محتوای این قسمت درحال آماده سازی می باشد.

ستاره عملیات پشت پرده فروشگاه‌های ما باشید و از این طریق در مدیریت جریان کالاهایی که مردم آنها را می‌پسندند سهیم شوید.
رساندن کالای درست در زمان درست و به مکان درست کار ساده‌ای به‌نظر می‌رسد، اما زمانیکه شما می‌خواهید این کار رابرای فروشگاه‌های پوشاک خانواده انجام دهید، با حجم وسیعی از عملیات، فرآیندها و تکنولوژی‌های پیشرفته مواجه خواهید شد. زنجیره تامین منعطف، سریع و دقیق به ما کمک می‌کند تا در رساندن آنچه که مشتریان می‌خواهند فوق‌العاده ظاهر شویم و شما در قلب این فرآیند فعالیت خواهید کرد. این فرصتی است برای اینکه در کنار افرادی فوق‌العاده متمرکز و متعهد مشغول به کار شوید، در حالیکه فرا می‌گیرید چگونه از تکنولوژی روز دنیا به بهترین شکل استفاده کنید. از آن مهم‌تر اینکه شما با حصول اطمینان از صحت عملکرد فرآیند‌ها به ما کمک می‌کنید تا در صنعت خود ممتاز شویم.
مرکز پخش پوشاک خانواده با خروجی عملکرد بیش از 20000 درخواست در هفته، چرخ‌های کسب و کار ما را به حرکت در می‌آورد. ما همواره بر آن هستیم تا تغییرات اساسی و رو به پیشرفتی را در سیستم خرید و تامین کالاهایمان ایجاد کنیم. همه اینها یعنی بزرگتر شدن حجم فعالیت‌های مجموعه و اینکه تا کنون لحظه‌ای بهتر و هیجان انگیز‌تر از این برای پیوستن به گروه پشتیبانی و لجستیک پوشاک خانواده وجود نداشته است.

به تیم پشتیبانی و لجستیک پوشاک خانواده بپیوندید، ما بر روی شما، توسعه مهارت‌ها و آینده‌تان سرمایه‌گذاری خواهیم کرد.

تولید محصول

محتوای این قسمت درحال آماده سازی می باشد.

عضو تیمی باشید که پوشاک مورد پسند هزاران و شاید میلیون‌ها نفر را در آینده تولید می‌کند. ما قصد داریم که در آینده‌ای نزدیک تولید کننده پوشاکی باشیم که خود طراحی کرده‌ایم. علائق مشتریانمان را به صورت مستقیم از فروشگاه‌هایمان دنبال کرده و از آنها الهام می‌گیریم و محصولی را به فروشگاه‌هایمان عرضه می‌کنیم که مشتریانمان آن را در خانه، خیابان و محل کارشان با علاقه به تن می‌کنند.

به ما در بخش تولید بپیوندید تا با هم برای هزاران نفر آنچه را که می‌خواهند بر تن داشته باشند خلق کنیم.