پوشاک خانواده

پوشاک خانواده - استخدام

استخدام نیروی کار - استخدام پوشاک خانواده - استخدام یالیت - جدب نیروی کار - کار - کار در یالیت - برنامه نویس - کارمند فروش - تحلیلگر - مدیر فروشگاه - فرصت های شغلی - ارسال رزومه کسب شغل - شغل - کار در یالیت - بابل - ساری - قائمشهر - بابلسر - کار در بابل - جذب نیرو در بابل - شغل دلخواه - پشرفت شغلی - جذب نیرو بابل - جذب نیرو بابلسر - جذب نیرو ساری - جذب نیرو قائمشهر - استخدام بابلسر - استخدام مازندران - جذب مازندران - نیروی کار جوان - استخدام در مازندران استخدامی یالیت در بابلسر - پوشاک خانواده - استخدام ساری - استخدام قائمشهر - استخدام ساری - استخدام دریاکنار - سایت یالیت ساری - سایت یالیت - استخدام یالیت - یالیت دریاکنار - ثبت نام یالیت - پوشاک خانواده یالیت بابل - استخدام یالیت بابل -

شرایط احراز عمومی

با شرایط احراز عمومی و ارزش‌های سازمان پوشاک خانواده آشنا شوید. ما به دنبال افرادی هستیم که موارد زیر را در خود داشته باشند.

ما برای ایجاد محیط کاری سالم که پیشرفت همه جانبه و روز‌افزون داشته باشد به ارزش هایی پایبندیم که آنها را در قالب شرایط احراز عمومی نام‌گذاری کرده‌ایم. اگر شما نیز خود را واجد این شرایط می‌بینید به ما پیوندید تا با هم مرز‌های پیشرفت را جابجا کنیم.

 • سهم شما از ثروت های بیکران هستی به اندازه خواست شما و میزان تلاش و سخت‌کوشی‌تان برای رسیدن به آن است. همه چیز به اهداف شما وابسته است و اینکه چقدر می‌‌خواهید از لحاظ مادی، معنوی، علمی، مهارتی و ... پیشرفت حاصل کنید. تا چه اندازه حاضر هستید از سرمایه‌های فکری و جسمانی خود در این راه استفاده کنید؟ به همان اندازه و بیش از آن بدست خواهید آورد.

 • تعاملات یک تیم حرفه‌ای بر پایه صداقت شکل می‌گیرد. همچنین باید در نظر داشت که فاصله گرفتن از حقیقت برای جلب نظر دیگران یا برای رسیدن به قدرت، هرگز یک کار صحیح و حرفه‌ای قلمداد نمی‌شود.

 • اینجا جایگاه افرادی است که همواره از تحولات دنیای پیرامون خود آگاهند، دانش روز دنیا را فراگرفته‌اند و با اشتیاق به سوی بررسی ایده‌ها و نظرات جدید می روند. این افراد نه تنها از ابزار و تکنولوژی‌های جدید برای پیشرفت استقبال می‌کنند بلکه برای بهبود فردی و سازمانی روز‌افزون، آن را در اختیار دیگر همکاران نیز قرار می‌دهند.

 • داشتن ضریب هوشی بالا چیزی است که شما را بر اساس توانایی‌های‌تان از دیگران متمایز می کند. در اینجا شما باید قادر به درک مسائل پیچیده، استفاده از روش‌های مختلف برای غلبه بر مشکلات، سرعت بالا در حل مسئله، حافظه قوی و توان یادگیری بالا باشید تا بتوانید مرزهای پیشرفت را جابجا کنید.

 • در هر جایی از سازمان که مشغول به کار باشیم، مهم این است که عضو مهم و تاثیرگذاری از یک مجموعه بزرگ با اهداف بزرگ هستیم. افراد شایسته این را می‌دانند و پیوسته در تلاش هستند تا به شکلی سازنده برای پیشبرد خود و سازمان، هر آنچه که می‌توانند را انجام دهند. آنها بر این باورند که ارزش بالایی برای سازمان دارند و از طرفی توقعات بیش از حد توانایی خود ندارند.

 • اهداف بزرگ، به افرادی حرفه ای نیاز دارند که در راستای رسیدن به آن هدف مصرانه و پیگیرانه اقدام نمایند، دقت بالایی داشته باشند و به تمامی جزئیات اهمیت دهند. این افراد وقت شناسند و با اطمینان خاطر می‌توان به آنها اعتماد نمود.

 • اینکه بدون توجه به مشکلات و دل‌مشغولی های موجود بتوانید کاری که انجام آن را به عهده گرفته‌ا‌ید، به پایان برسانید یک قابلیت مطلوب است. میزان مسئولیت پذیری شما به این بستگی دارد که تا چه اندازه خود را برای انجام یک کار تحریک کرده و نتایج انجام آن کار را بر عهده می‌گیرید. همچنین تعلل در انجام امور و میل به آسودگی خیال، از خصوصیات یک کارمند شایسته نیست.

 • یکی دیگر از کلید های موفقیت در یک سازمان این است که اختلاف را به توافق، خودمحوری را به کار تیمی، رقابت را به همکاری، سوء نیت را به حسن نیت و هرگونه تعارض دیگر را به نوع دوستی و همدلی تبدیل کنیم و در نظر داشته باشیم، زمانی که یک اشتباه را تشخیص دادیم با جسارتی صحیح جهت رفع آن تلاش کنیم.

 • بوجود آمدن تعارض در یک سازمان اجتناب ناپذیر است. این حس همراهی و همکاری اعضای سازمان است که به حل این تعارضات به شیوه‌ای مسالمت‌آمیز کمک می‌کند. به عنوان عضوی از سازمان باید توانایی این را داشته باشیم که در راستای علائق دیگران و گروه هایی خدمت کنیم که خارج از حیطه نیاز‌های فردی، اهداف و نگرانی‌های ما قرار دارند.

 • تواضع، فروتنی و یا به عبارتی تمایل به در نظر گرفتن دیگران بجای اینکه صرفاً خود و نظرات خود را در نظر بگیریم منجر به دلنشین‌تر شدن تعاملات میان افراد یک تیم یا همان سازمان می‌گردد. در مقابل تکبر و از خود راضی بودن و اینکه خود را فردی استثنائی ببینیم پایه‌های همکاری و در نهایت پیشرفت را در سازمان از بین می‌برد.

 • همواره باید توجه داشت که تعادل را در کارهایمان رعایت کنیم. چنانچه قرار است تصمیمی بگیریم، پسندیده است که هم منطق را در نظر بگیریم و هم شرایط افرادی را که تحت تاثیر این تصمیم قرار می‌گیرند و نهایتا تعادلی میان این دو برقرار سازیم. در غیر این صورت پیشرفت صحیح حاصل نمی‌گردد.

 • افراد منعطف و تجربه‌پذیر انسان‌هایی باهوش هستند که در کسب تجربه و شناخت دنیای پیرامون کنجکاو بوده و زندگی آنها سرشار از تجربه‌های آموزنده است. این افراد طالب لذت بردن از ایده‌ها و روش‌های جدید و نادر هستند که کمتر کسی به فکرش می‌رسد. همچنین این افراد سفر را به‌عنوان منبع الهام ایده‌های نو و جذاب می‌شمارند.

 • رویاپردازی برای خلق یک دنیای درونی جالب و سعی در تحقق آن در دنیای واقعی نشانگر یک ذهن خلاق و پویاست که همواره در تلاش است تا دنیایی که در آن زندگی می‌کنیم را ذره‌ای بهبود ببخشد. اینها افرادی هستند که دنیا را متحول می‌سازند و آینده را شکل می‌دهند.

 • برای فتح قله‌های موفقیت باید جسارت صعود را داشته باشید. کسی که حتی نتواند ایده‌ها و افکارش رابیان کرده و از آن دفاع کند، چگونه می‌خواهد آن را اجرا نماید؟ جسارت در بیان و اجرای نظرات در عین حفظ حرمت‌ها و عدم دستپاچه شدن از ویژگی‌های اساسی یک کارمند نمونه است.

 • قرار داشتن در میان همکارانی که تعاملات دلپذیری دارند برای هر فردی خوشایند و مطلوب است. عدم گرایش به پرخاشگری و حفظ آرامش به هنگام خشم شاخصه پسندیده‌ای است که محیط کاری آرام و دلنشینی را برای ما به ارمغان می‌آورد.

 • بدون شک یکی از با‌ارزش‌ترین فرصت‌ها برای پیشرفت، گنج‌هایی است که در قالب انتقاد از سوی دیگران به ما هدیه می‌گردد. افراد حرفه‌ای بجای فرار از انتقاد، به استقبال آن می‌روند و از آن به عنوان رهنمونی برای رشد و پیشرفت بهره می‌جویند. همه چیز به نگاه ما بستگی دارد.