پوشاک خانواده

پوشاک خانواده - استخدام

استخدام نیروی کار - استخدام پوشاک خانواده - استخدام یالیت - جدب نیروی کار - کار - کار در یالیت - برنامه نویس - کارمند فروش - تحلیلگر - مدیر فروشگاه - فرصت های شغلی - ارسال رزومه کسب شغل - شغل - کار در یالیت - بابل - ساری - قائمشهر - بابلسر - کار در بابل - جذب نیرو در بابل - شغل دلخواه - پشرفت شغلی - جذب نیرو بابل - جذب نیرو بابلسر - جذب نیرو ساری - جذب نیرو قائمشهر - استخدام بابلسر - استخدام مازندران - جذب مازندران - نیروی کار جوان - استخدام در مازندران استخدامی یالیت در بابلسر - پوشاک خانواده - استخدام ساری - استخدام قائمشهر - استخدام ساری - استخدام دریاکنار - سایت یالیت ساری - سایت یالیت - استخدام یالیت - یالیت دریاکنار - ثبت نام یالیت - پوشاک خانواده یالیت بابل - استخدام یالیت بابل -

اهداف و چشم انداز

هدف ما دستیابی به رشد و داشتن نامی آشنا در سراسر دنیا از طریق ارائه فروشگاه‌هایی تخصصی و با پشتیبانی حرفه‌ای است. ما در حال ایده‌پردازی و خلق فرآیند‌هایی هستیم که روز به روز ما را بزرگتر و بهتر می‌کند.

در پوشاک خانواده همه یک مسیر و یک نگاه را دنبال می‌کنیم و با ارزش‌های ساده، اما اثربخشی به پیش می‌رویم که اساس و زیربنای تمامی فعالیت‌های ما را تشکیل می‌دهند. می‌خواهیم در شغل خود بهترین باشیم و انگیزه، اشتیاق و شور بی‌پایانی برای این کار داریم. ما در حال ایده‌پردازی و خلق فرآیند‌هایی هستیم که روز به روز ما را بزرگتر و بهتر می‌کند.

جذب استعداد‌ها

ما به دنبال افراد با استعداد و نابغه‌ای هستیم که اشتیاق و پشتکار فراوانی دارند تا عضوی از یک سازمان بزرگ و پیشرو در صنعت پوشاک باشند. اگر شما هم چنین خصوصیاتی دارید به ما بپیوندید و در راه رشد و توسعه به ما کمک کنید.

توسعه فروشگاه‌های حرفه‌ای

فروشگاه‌ها قلب تپنده کسب و کار ما هستند. جایی که تمامی تلاش‌های یک سازمان بزرگ در قالب محصول و خدمات به دست مشتریان ما می‌رسند. هدف ما توسعه فروشگاه‌های حرفه‌ای با محصولات و خدماتی تخصصی است که تجربه یک خرید فوق‌العاده و لذت‌بخش رابرای مشتریان ما به ارمغان بیاورد.

توسعه زنجیره تامین

برای اینکه بتوانیم در زمانی مناسب پاسخگوی نیاز مشتریانمان باشیم باید سرعت‌عمل و دقت را در راستای تامین محصول بکار ببریم. توسعه زنجیره تامین، نیازمند تخصص‌های بسیار متفاوت و حیاتی است که در راستای رسیدن به هدف بزرگ به ما یاری می‌رساند.

تولید خلاقانه

هدف ما این است تا محصولاتی را تولید و روانه فروشگاه‌هایمان نماییم که مستقیما از خواسته‌های مشتریانمان نشئت می‌گیرد. ما در اینجا می‌خواهیم هوش، خلاقیت و الهام‌گیری را تلفیق کنیم و محصولی را بیافرینیم که هماهنگ با مد روز دنیا باشد و مشتریانمان عاشق آن شوند.