پوشاک خانواده

پوشاک خانواده - استخدام

استخدام نیروی کار - استخدام پوشاک خانواده - استخدام یالیت - جدب نیروی کار - کار - کار در یالیت - برنامه نویس - کارمند فروش - تحلیلگر - مدیر فروشگاه - فرصت های شغلی - ارسال رزومه کسب شغل - شغل - کار در یالیت - بابل - ساری - قائمشهر - بابلسر - کار در بابل - جذب نیرو در بابل - شغل دلخواه - پشرفت شغلی - جذب نیرو بابل - جذب نیرو بابلسر - جذب نیرو ساری - جذب نیرو قائمشهر - استخدام بابلسر - استخدام مازندران - جذب مازندران - نیروی کار جوان - استخدام در مازندران استخدامی یالیت در بابلسر - پوشاک خانواده - استخدام ساری - استخدام قائمشهر - استخدام ساری - استخدام دریاکنار - سایت یالیت ساری - سایت یالیت - استخدام یالیت - یالیت دریاکنار - ثبت نام یالیت - پوشاک خانواده یالیت بابل - استخدام یالیت بابل -

  • ۱۱:۰۰
  • ۹۴/۰۴/۲۰
  • روابط عمومی پوشاک خانواده

رونمایی از وبسایت جدید پوشاک خانواده

ما در پوشاک خانواده در حال ساختن آینده‌ای بهتر برای صنعت پوشاک هستیم و در این راه با اشتیاق فراوانی به پیش می‌رویم. تلاش ما بر این است که تجربه‌ای جدید و متمایز از خرید پوشاک را برای مشتریانمان ایجاد کنیم. در این راستا بمنظور معرفی هرچه بیشتر و بهتر سازمان و جذب نیروهای کار آمد، ایجاد یک پایگاه اینترنتی بعنوان اولویت تیم فناوری اطلاعات مجموعه پوشاک خانواده قرار گرفت و پنجشنبه گذشته در تاریخ ۱۸ تیرماه ۱۳۹۴ بصورت رسمی آخرین نسخه آن رونمایی شد.


در این وبسایت تلاش شده تا بخش معرفی سازمان، اهداف و فرصت های شغلی آن بصورت کامل ارائه شود و بقیه بخش ها نیز به مرور تکمیل شده و در اختیار کاربران قرار گیرد

در این وبسایت تلاش شده تا بخش معرفی سازمان، اهداف و فرصت های شغلی آن بصورت کامل ارائه شود و بقیه بخش ها نیز به مرور تکمیل شده و در اختیار کاربران قرار گیرد. هم اکنون بخش منابع انسانی پوشاک خانواده عناوین تمامی فرصت های شغلی موجود در مجموعه را در سایت قرار داده که بالغ بر 200 عنوان شغلی است که هر یک از عناوین شغلی می تواند دارای چند فرصت شغلی باشد. همچنین این اطلاعات از طریق صفحه فرصت های شغلی در دسترس است.

همچنین پوشاک خانواده قصد دارد تا در آینده فروشگاه اینترنتی خود را نیز از این طریق در اختیار مردم عزیز قرار دهد که البته هنوز زمانبندی مشخصی برای اجرای پروژه اعلام نشده است.

پوشاک خانواده امیدوار است بتواند از این مسیر و با ارائه فرصت های شغلی متمایز در راستای رشد خود و جامعه مان گام بلندی بردارد.